Видатний український поет КОСТЬ МОСКАЛЕЦЬ потребує ДОПОМОГИ

Видатний український поет КОСТЬ МОСКАЛЕЦЬ потребує ДОПОМОГИ

Український письменник, перекладач, літературний критик, музикант, автор відомої пісні «Лиш вона» Костянтин Москалець важко захворів – йому роблять операцію. Про це повідомив президент ПЕН-клубу та друг Костя Москальця Микола Рябчук.

«Кость Москалець, наш колега і лауреат минулорічної премії імені Юрія Шевельова, важко захворів і потрапив в районну лікарню, звідки з метою рятування життя потрібно було його терміново перевезти до Києва. Сьогодні йому робитимуть операцію, кошти якої непосильні ані йому, ані стислому колу друзів. Тому звертаємося до вас з проханням надати посильну фінансову допомогу на покриття витрат, пов’язаних з лікуванням», – написав він.

За його словами, опіку над Костем Москальцем взяла на себе письменниця Богдана Матіяш, оскільки в Москальця немає близької родини. У повідомленні Миколи Рябчука додається номер картки, на яку можна перерахувати гроші для лікування письменника.

5211537445947539
Одержувач: Матіяш Богдана Валентинівна

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість + 9 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>